Konto i lokata - jakie i gdzie - oszczędzanie w banku - subiektywny przegląd ofert
Blog > Komentarze do wpisu

IDEA BANK - ODDZIAŁY

Wiele osób zagląda tu w poszukiwaniu odpowiedzi, gdzie są oddziały Idea Banku? Pytanie dosyć proste a odpowiedź zaskakująco oczywista. Do tej pory o Idea Banku pisałem sporo, opisując samą koncepcję banku oraz kilka lokat dla klientów indywidualnych, ale nie pomyślałem, żeby napisać o oddziałach.

Z ciekawością odwiedziłem stronę banku, a tam...nic o oddziałach nie ma. Zadzwoniłem na infolinię i pan doradca grzecznie mi wytłumaczył, że są młodym bankiem i...jeszcze oddziałów nie mają. Oddziały mają się pojawić może w lutym, może w marcu.

Ciekawa informacja jest na stronie kontaktu z bankiem. Można zostawić swoje dane i skontaktuje się z nami pracownik...firmy Tax Care.

Przyznam, że to bardzo ciekawy pomysł na bank, który fizycznie nie istnieje i może jeszcze na dodatek nie ma swoich pracowników. Widać po tym, że grupa Getin ma pomysł na rozwój, wyznając dewizę: byle do przodu, jakoś to będzie. Może pieniądze z pierwszych lokat mają sfinansować najem pomieszczeń na oddziały? Sprytne, ale jakoś nie wydaje mi się to w porządku. Może to tylko moje zdanie.

czwartek, 20 stycznia 2011, najlepszeblogi

Komentarze
2011/01/20 15:02:47
Promocyjna Lokata na 3 miesiące w Meritum Banku, oprocentowanie 5,3 % - możliwośc założenia od 20.01 do 25.01 - żeby takiej informacji nie było na stronie w dniu dzisiejszym:):) hmm...
-
2011/01/20 16:58:28
- wireless27
Dzięki za info. Zbyt dużo się dzieje, żeby nadążyć. Niedopatrzenie już naprawione:)
-
2011/01/20 17:07:00
nie ma problemu. Pzdr.